Co roku dzień wolności podatkowej przypada w coraz to dalszym terminie… Wszystko wiąże się z realizacją polityki socjalnej państwa.

Kiedy przypada dzień wolności podatkowej?

💡 🥳 🙃 Dzień wolności podatkowej ! – to dziś! 🙃 🥳 💡

Dzień wolności podatkowej jest symbolicznym momentem, gdy przestajemy pracować dla rządu, a zaczynamy pracować dla siebie i dla naszych rodzin.

W 2019 roku Dzień wolności podatkowej przypada dzisiaj tj. 8 czerwca, jest to 159 dzień roku, czyli na opłacenie wszystkich podatków pracowaliśmy 158 dni. To dwa dni dłużej niż w 2018 roku.

🎁 Z tej okazji życzymy Państwu aby dzień wolności podatkowej w kolejnych latach przypadał we wcześniejszych terminach 😊 🎁

Do obliczenia Dnia wolności podatkowej służy relacja udziału wszystkich wydatków sektora publicznego (tj. budżet państwa, wydatki samorządów, rządowe fundusze celowe itp.) do Produktu Krajowego Brutto, który w 2019 roku wyniesie w Polsce 43,3 proc.

📎 Źródło: pit.pl / Centrum im. Adama Smitha
🔗 Link: https://tiny.pl/tw2sg

Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.
W związku z tym. Ponieważ. Może. Prawdopodobnie. Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.

Podziel się tym wpisem!

Chcesz porozmawiać?

Kliknij przycisk poniżej, wybierz temat, napisz nam o swoim projekcie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Porozmawiajmy