Masz pomysł jak usprawnić system podatkowy? Prześlij swój głos, pomysł lub opinię do Ministerstwa Finansów i Rozwoju za pośrednictwem udostępnionej aplikacji.

Masz pomysł jak ulepszyć prawo podatkowe w naszym kraju? Zgłoś go Ministerstwu Finansów.

Ministerstwo Finansów uruchomiło aplikację, za pomocą której każdy z nas może zgłaszać pomysły i opinie, które pozwolą ulepszyć prawo podatkowe w Polsce oraz uprościć warunki rozwoju dla biznesu w naszym kraju.

Zgłoszone Ministerstwu pomysły mają uczynić system bardziej efektywnym i lepiej odpowiadającym na potrzeby życiowe i biznesowe obywateli.

Jak i gdzie mogę zgłosić swoje pomysły? głos

Pomysły i opinie każdy z nas może przesłać za pomocą aplikacji „Głos podatnika”, która jest dostępna na stronach https://www.podatki.gov.pl oraz https://www.gov.pl/web/twoj-glos

Jakie propozycje można zgłaszać? głos

W początkowej fazie istnienia aplikacji, każdy z nas może podesłać opinie i pomysły z zakresu podatku PIT, CIT oraz VAT. Ponadto dostępna jest tzw. funkcja „Głos przedsiębiorcy”, w ramach której przedsiębiorcy mogą zgłaszać pomysły w zakresie szerokorozumianego prowadzenia działalności.

Co jeszcze mogę zrobić za pośrednictwem aplikacji „Głos podatnika”? głos

W kolejnym etapie działania aplikacji, podatnicy będą mogli komentować i oceniać propozycje zmian jakie przygotuje resort finansów na podstawie przesłanych pomysłów.

Podsumowując:

Także, jeżeli mają Państwo pomysły jak zmienić rzeczywistość wokół siebie i wiedzą Państwo jak praktycznie uprościć przepisy lub co zrobić, żeby zlikwidować zbędne obowiązki to zachęcamy do skorzystania z

Prezentacja dotycząca projektu „Głos podatnika” dostępna jest pod adresem https://tiny.pl/tsk14

Źródło: Ministerstwo Finansów
Link: https://link.do/dNu0T

Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.
W związku z tym. Ponieważ. Może. Prawdopodobnie. Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.

Podziel się tym wpisem!

Chcesz porozmawiać?

Kliknij przycisk poniżej, wybierz temat, napisz nam o swoim projekcie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Porozmawiajmy