Nowe rozporządzenie w sprawie kas rejestrujących wprowadza szereg zmian, z którymi warto się zapoznać.

💵💵 𝗜𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗼 𝘇𝗮𝘀𝗮𝗱𝗮𝗰𝗵 𝗲𝘄𝗶𝗱𝗲𝗻𝗰𝗷𝗶 𝗻𝗮 𝗸𝗮𝘀𝗮𝗰𝗵 𝗳𝗶𝘀𝗸𝗮𝗹𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗻𝘂𝗺𝗲𝗿𝗮𝗰𝗵 𝗡𝗜𝗣 𝗻𝗮 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗴𝗼𝗻𝗮𝗰𝗵 💵💵

‼️‼️ 𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔 ‼️‼️

W związku z wprowadzeniem od 1 maja nowego rozporządzenia w sprawie kas fiskalnych, każdy podatnik zatrudniający pracowników, którzy wystawiają i wydają paragony fiskalne (tj. prowadzi ewidencję przy zastosowaniu kasy rejestrującej), musi zapoznać swoich pracowników z informacjami o zasadach ewidencji.

Ponadto pracownik po zapoznaniu się z informacjami dot. ewidencji, powinien podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z ww. zasadami i złożyć takie oświadczenie swojemu pracodawcy.

Informację oraz wzór oświadczenia znają Państwo poniżej.

Informacja_oświadczenie_kasy_fiskalne

⚠️ 𝗡𝗜𝗣 𝗻𝗮 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗴𝗼𝗻𝗮𝗰𝗵 ⚠️

Ponadto 𝗼𝗱 𝟭 𝗹𝗶𝗽𝗰𝗮 wchodzą przepisy nowelizacji ustawy o VAT wprowadzające zasadę, że w przypadku sprzedaży zarejestrowanej przy zastosowaniu kasy rejestrującej, fakturę do paragonu fiskalnego na rzecz nabywcy posługującego się NIP wystawia się tylko w przypadku, gdy paragon dokumentujący tę sprzedaż zawiera NIP nabywcy!

W związku z tym. Ponieważ. Może. Prawdopodobnie. Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.
W związku z tym. Ponieważ. Może. Prawdopodobnie. Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.

Podziel się tym wpisem!

Chcesz porozmawiać?

Kliknij przycisk poniżej, wybierz temat, napisz nam o swoim projekcie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Porozmawiajmy