Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa ograniczamy kontakty bezpośrednie. Jesteśmy dostępni dla Państwa za pomocą środków komunikacji elektronicznej w godzinach od 07:00 – 16:00. Aż do odwołania.

! UWAGA ! – praca biura w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce

UWAGA – ważna informacja dla klientów naszego biura:

W związku z panującą pandemią koronawirusa, biuro wstrzymuje przyjmowanie (𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗷𝗺𝘂𝗷𝗲!) dokumentów do rozliczeń rocznych PIT przez najbliższe 3 tygodnie tj. do dnia 3 kwietnia 2020 r.

UWAGA – kontakt z biurem:

Ponadto klientów biura prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy kontaktach z pracownikami biura, ze względu na ogromną liczbę dokumentów z różnych źródeł oraz dużą liczbę osób uczęszczających do biura – w tym osób i dokumentów z zagranicy. ❗❗❗

UWAGA – środki komunikacji elektronicznej:

W najbliższym okresie (w okresie stanu epidemiologicznego) preferujemy kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej:

  • ☎️ telefon: ☎️  (32) 771 66 62  lub  (32) 771 66 63
  • 📧 e-mail: 📧  biuro@brmc.pl

🙏 Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość. 🙏

Z wyrazami szacunku
Doradztwo Podatkowe Biuro Rachunkowe Maria Cichoń

Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.
W związku z tym. Ponieważ. Może. Prawdopodobnie. Więc. Albowiem. Jednakże. Podczas. Raczej. Również. Podobnie. Stąd. W przeciwieństwie. Prawie. Ponadto. Również.

Podziel się tym wpisem!

Chcesz porozmawiać?

Kliknij przycisk poniżej, wybierz temat, napisz nam o swoim projekcie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Porozmawiajmy